הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים

פעמים רבות נרצה לשדר מסר ללקוחות אותם אנחנו לא יכולים לפגוש באופן אישי. מסר המשלב טקסט, גרפיקה, עיצוב וצבעים מיוחדים אשר מושכים את העניין. הדפסת פוסטרים מאפשרת לנו לקיים את הדו-שיח הנסתר הזה עם העוברים ושבים ברחוב, לקוחות פוטנציאליים אשר יכולים לרכוש את מוצרינו או שירותינו במידה ויראו את הפוסטר.

הדפסת פוסטרים מלווה אותנו כבר מספר עשורים והיא משמשת ככלי פרסומי מצוין אותו אפשר לתלות ברחובות על גבי לוחות מודעות, עמודים דלתות ועוד. על מנת להיעזר בצוות מקצועי אשר יסייע לכם לעצב את הפוסטר ולהדפיסו באיכות הגבוהה ביותר פנו עוד היום אל מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה.

 

מבזק – הדפסת פוסטרים 

לרוב הפוסטר שלכם יתלה במקום בו קיימים עוד מגוון פוסטרים לכן חשוב כי הפוסטר שלכם יצליח להתחרות על תשומת הלב של העוברים ושבים. כיצד תעשו זאת ?

  • פשטות – יש להקפיד על עיצוב נקי ופשוט, כזה המושך את העין מצד אחד אך מצד שני לא עמוס מדי.
  • צבעוניות – הפוסטר צריך להיות צבעוני אך לא צבעוני מדי. יש לבחור בצבע אשר מושך את העין במידה סבירה ולא צבע צעקני מדי.
  • טקסט – הקפידו כי הגופן ועיצוב הטקסט יהיה נוח וקריא. על המסר להיות ברור ומובלט כך שאפילו תוך הצצה מהירה בפוסטר יוכלו האנשים להבין את המסר.
  • איכות – במידה ובחרתם להדפיס פוסטר מתמונה הקפידו כי התמונה תהיה ברזולוציה גבוהה וכי בית הדפוס אכן מנפיק את הפוסטרים באיכות הדרושה.

 

מבזק של צבע

בואו להכניס צבע לחיים עם שירותי הדפוס המתקדמים של מבזק. אנו משתמשים במכשור מתקדם ובשלל חומרי גלם ייחודיים אשר מאפשרים ליצור מגוון הדפסות מרהיבות של כרטיסי ביקור, פוסטרים, מעטפות, חוברות ועוד. אנו נשמח לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה, לעצב עבורכם את הגרפיקה, לייעץ לכם בנוגע לחומר המתאים ביותר לתקציב שלכם ולהעניק לכם שירות חם ואישי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

    חייג עכשיו:050-3703707/3
    היי, איך אפשר לעזור?