הדפסת ספרים 

הדפסת ספרים

הספר הראשון הודפס בשנת 1445 ומאז הוא מלווה אותנו כבר מאות שנים בתור האמצעי העיקרי להעברת אינפורמציה המיועדת למטרות לימוד, שיווק או לשעות הפנאי. אמנם עידן האינטרנט הביא איתו מהפכה בעולם המידע המאפשרת לנו לקבל אינפורמציה כתובה מכל מקום בעולם על גבי צג המחשב או הסמארטפון – אך עדיין אנשים רבים מעדיפים לקבל את המידע מודפס על גבי מוצר פיזי ולא דרך המסך.

ספרי רפואה אדריכלות והנדסה, מחקרים, אנציקלופדיות, מילונים, ספרי ילדים ועוד אינספור סוגי ספרים אשר היו וכנראה גם יישארו בתור פורמט מודפס בשל הנוחות שמציע הספר לקורא. אם גם אתם זקוקים לשירותי הדפסת ספרים פנו עוד היום אל מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה.

 

הדפסת ספרים, מדבקות, פוסטרים ומגנטים 

הספרים מיועדים לא רק ללמידה אלא גם לקריאה עבור שעות הפנאי. סופרים רבים עדיין מעדיפים את הפורמט של הספר המודפס, כזה המאפשר לקורא להרגיש את הספר, להריח אותו ולקחת אותו יחד איתו בתיק לנסיעות, חופשות או להניחו לצד המיטה לקריאה לפני השינה. אין ספק כי רמת הדפוס של השנים האחרונות השתפרה משמעותית לעומת העבר לכן כיום תוכלו למצוא כריכות ברמת גימור גבוהה, הבלטות בכריכת הספר ועבודות גרפיות ברזולוציה גבוהה ביותר.

הבחירה הנוגעת לעיצוב הספר נמצאת בידיכם ועל מנת לקבל את הבחירה הנכונה תוכלו להיעזר במומחים של מבזק. הפרמטרים אותם יש לבחון כוללים את :

  • סוג הספר, הז'אנר / הסגנון שלו
  • קהל היעד של הספר
  • המסר אותו תרצו לשדר ללקוח כאשר הוא רואה לראשונה את הספר על המדף
  • קיומו או אי קיומו של פורמט עיצובי אשר מזוהה אתכם
  • גודל התקציב שלכם
  • ועוד

 

בדרך להצלחה

הדרך להצלחה עוברת בדברים הקטנים, אותם דברים אשר במידה ונזניח אותם אנו עלולים לפספס קהל לקוחות רב. אנשים רבים נוטים לנסות לחסוך בדברים כמו דפוס אך יש לקחת בחשבון שאת המודפס לא ניתן לשנות, לכן מומלץ לפנות לגורם מקצועי ובעל מוניטין אשר יבצע עבורכם עבודה ללא רבב.
פנו אל מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה ונשמח לעמוד לשירותכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

    חייג עכשיו:050-3703707/3
    היי, איך אפשר לעזור?