הדפסת מדבקות 

מדבקות הם דרך נהדרת לשווק את העסק שלכם למגוון קהלים. בין אם מדובר במיתוג מחדש ובין אם מדובר במיתוג הראשוני הרי שמדבקות עוזרות לחשוף את לוגו ושם החברה, ליצור ציפייה למוצר חדש או הגרלה אשר עתידה להתרחש ועוד. המדבקות הן קטנות, קלות, ניידות ומושכות את עין הציבור כך שהן מספקות אמצעי שיווקי נהדר. הדפסת מדבקות צריכה להיעשות בצורה מדויקת ונכונה על מנת לממש את הפוטנציאל השיווקי של פורמט זה, מוצר אשר עלות הפקתו אינה גבוהה אך יכול לתת דחיפה משמעותית למכירות. על המדבקה תוכלו להדפיס מילה, לוגו וסמלים אחרים המייצגים את החברה או השירות.

 

הדפסת מדבקות איכותיות לכל מטרה 

בעזרת השיפורים הטכנולוגיים של העשורים האחרונים ניתן למצוא כיום מדבקות בעלות רמת גימור מרשימה ביותר. הודות לכך הדפסת מדבקות הינה חלק בלתי נפרד ממערך השיווק והפרסום של חברות רבות המעוניינות לחשוף את שירותיהן לכמות רבה של אנשים. היתרון של המדבקות לעומת שיטות שיווק אחרות הוא :

  • עלות הנמוכה
  • נוכחות הבולטת
  • מגוון רחב של עיצובים אותם ניתן ליישם
  • ניתן לחלק בתור מתנה או מזכרת למגוון רחב של אנשים
  • ניתן להדבקה בכל מקום, החל מדלתות, מחשבים ועד הרכב הפרטי

כך לדוגמא רכב אשר נמצאת עליו מדבקה ימשוך את תשומת ליבנו באופן אוטומטי לקרוא מה רשום על המדבקה. כמובן שכאשר מדובר ברכב חברה ניתן למקם עליו מספר מדבקות אשר הופכות את הרכב לסוג של לוח מודעות נע – דבר המבליט עוד יותר את המסר הפרסומי.

 

איזו מדבקה תתאים לכם ?

חשוב להזמין מדבקות המותאמות להדבקה חיצונית אשר מותאמות לעמוד בתנאי מזג אוויר רבים. מדבקות המודפסות באיכות גבוהה עוברות את השנים ללא פגע וזוכות לאורח חיים ארוך במיוחד. הסוג המומלץ לשימוש הוא מדבקת דום – מדבקה בעלת נפח המתאימה במיוחד להדבקה על רכבים.

מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה מבטיחים לספק לכם שירות אישי ומקצועי, שירותי הדפסה מותאמים אישית ומחירים נוחים לכל כיס. על מנת לשמוע פרטים נוספים פנו כעת אלינו באמצעות האינטרנט או הטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

    חייג עכשיו:050-3703707/3
    היי, איך אפשר לעזור?