הדפסת חוברות

הדפסת חוברות

בין אם ברצונכם להפיק חוברות לימודיות, חברות צביעה או חוברות המכילות מידע שיווקי על העסק הרי שתצטרכו את שירותיו של בית דפוס טוב. מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה ישמחו להיות שם בשבילכם על מנת שתקבל את המוצר המושלם, כזה אשר יספק את לקוחותיכם וימשוך אנשים רבים להשתמש בחוברות אלה. החוברות נבדלות אחת מן השנייה בסוג הדפים שהן מכילות, בכריכה וכמובן במידת ואיכות הצבע בו תבחרו להשתמש. את כל הפרמטרים הללו תוכלו לקבוע יחד עם המומחים של מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה. נשמח להציע לכם שירות חם ואישי לצד ייעוץ מקצועי המבוסס על שנות ניסיון רבות בעולם הדפוס והגרפיקה.

 

הדפסת חוברות, מדבקות, הזמנות לחתונה ועוד

בבית הדפוס שלנו תוכלו להדפיס כל דבר שרק עולה על רוחכם כמו חשבוניות ממותגות, מעטפות, רולאפים ועוד. כמובן שאנו עוסקים גם בהדפסת הפריטים הפופולריים והנפוצים דוגמת :

  • מדבקות – תמורת השקעה מועטה תוכלו לקבל מספר רב של מדבקות אשר ישמשו אתכם לצורכי פרסום ושיווק.
  • פליירים –פליירים הם דרך נהדרת נוספת לשווק את עצמכם כאשר התקציב הוא נמוך. אלפי פליירים אותם תוכלו להדפיס יספקו מידע על מבצעים, שירותים ומוצרים אותם מציע העסק שלכם.
  • פוסטרים – את הפוסטרים תוכלו לתלות ברחבי העיר בלוחות מודעות, מרכזים מסחריים ועסקי אוכל מהיר בהם יש תנועה רבה של אנשים אשר יכולים להיחשף לתוכן.
  • הזמנות לחתונה – חלק בלתי נפרד מן ההכנות לחתונה הם הדפסת הזמנות לחתונה. זוהי ההצצה הראשונה של האורחים אל האירוע שלכם וחשוב להשקיע בהזמנות זמן ומחשבה.
  • ספרים – כדי למשוך את תשומת לב הקוראים שלכם חשוב להשקיע בכריכה, בעיצוב ובהדפסה איכותית אשר תשמור על הספר לשנים ארוכות קדימה, כך שיוכל לעבור מדור לדור.

 

כל השירותים במקום אחד

מבזק – שרותי דפוס וגרפיקה שמחים להציע לכם את כל השירותים במקום אחד. אנו מבצעים את כל סוגי ההדפסות על גבי מגוון רחב של חומרי וסוגי נייר. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

    חייג עכשיו:050-3703707/3
    היי, איך אפשר לעזור?