בית דפוס דיגיטלי

בית דפוס דיגיטלי

אמנם המדיה האינטרנטית השתלטה על חיינו בעשורים האחרונים אך המדיה הכתובה עדיין נותרה רלוונטית ומספקת את הכלים הדרושים לכל אדם המעוניין לפרסם, לשווק, להעביר מידע וליצור קשר עם לקוחותיו. חשוב לבחור בית דפוס איכותי ובעל מוניטין ולא בבית דפוס דיגיטלי המציע את המחיר הזול ביותר משום שלדפוס איכותי יש מחיר ומחיר זול מדי משמעותו עבודה לא איכותית ;

 הדבר האחרון אותו תרצו הוא כרטיס ביקור אשר דוהה במהירות או הזמנה לחתונה אשר נראית מרופטת ולא מרשימה. בחירת החומרים עליהם יודפס הטקסט, צורת ההדפסה, הפונט בהם ישתמש בית הדפוס וכמובן הידע והניסיון של בעל המקצוע ישפיעו על התוצאה הסופית באופן ניכר.

 

שירותי בית דפוס דיגיטלי

מבזק – שירותי דפוס וגרפיקה שמחים להציע לכם ליהנות משירותי הדפסה מתקדמים הכוללים עיצוב גרפי, דפוס דיגיטלי ודפוס אופסט. אנו לא מתפשרים ומשתמשים במכונות הדפוס המתקדמות ביותר ובנייר איכותי על מנת לספק לכם תוצר מושלם. בנוסף תוכלו להדפיס אצלנו :

 • פליירים
 • חוברות
 • כרטיסי ביקור
 • מעטפות ממותגות
 • ספרים
 • מדבקות בגלילים
 • ועוד

נשמח להציע לכם שירותי עיצוב מתקדמים המבוססים על ניסיון עשיר המשתלב בצורה נהדרת עם יצירתיות רבה המאפשרת לכל לקוח לקבל עיצוב מיוחד אשר מותאם אליו אישית. במידה ויש לכם תמונה מסוימת איתה תרצו שנעבוד חשוב כי תוכלו לספק לנו את הבסיס בקובץ PDF או תמונה דיגיטלית אותה נוכל לשלב בהדפסה.

 

בוחרים את כל הפרמטרים

מבזק – שירותי דפוס וגרפיקה מחכים לכם על מנת ליצור עבורכם את חבילת הפריטים המושלמת. אנו נסייע לכם להגיע להחלטות הנכונות לכם ולבחור את הפרמטרים הדרושים לכם כמו סוג הנייר עליו תתבצע ההדפסה, שטח הדיו מתוך הדף אותו יש לכסות, גודל הדף, הוספת לוגו, כמות היחידות וכדומה. כמובן שפרמטרים אלה משפיעים על עלות השירות לכן תצטרכו להגדיר מראש מהו הסכום אותו תהיו מוכנים להשקיע. יש לזכור כי המחיר פר יחידה יורד ככל שמזמינים יותר יחידות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

  חייג עכשיו:050-3703707/3
  היי, איך אפשר לעזור?