בית דפוס מקצועי תל אביב 

בית דפוס מקצועי בתל אביב

לשירותי בית דפוס תל אביב זקוקים באופן קבוע מגוון אנשים, ביניהם סטודנטים, עצמאיים, בעלי עסקים, מעצבים ועוד. כל בית דפוס מקצועי תל אביב בוחר לעבוד עם חומרים שונים ומכשור שונה ועליכם להגיע להחלטה עם איזה בית דפוס לעבוד, הן בהתאם לרמת המקצועיות והן בהתאם לרמת המחירים אותו לוקח בית הדפוס. רגע לפני ביצוע הבחירה מוטב להתייעץ עם חברים ולקבל המלצות על פי ניסיון עבר, אך הדרך המומלצת לבחור בית דפוס היא פשוט להגיע ולראות בעצמכם. אין טוב ממראה עיניים וברגע שתראו את איכות ההדפסה של מספר בתי דפוס תוכלו לקבל החלטה מושכלת.

 

שירותי בית דפוס מקצועי תל אביב והסביבה 

פורמט ההדפסה הוא אחד הדברים אשר ישפיעו על עלות הפרויקט. ישנן תבניות מוכנות רבות מהן תוכלו לבחור על מנת לזרז ולהוזיל את התהליך, אך עבור אנשים רבים נדרשות תבניות מיוחדות הדורשות התאמה לצורכי הלקוח. מידת המורכבות ומספר הדרישות הספציפיות ישפיעו על מחיר העבודה, כאשר כמובן גם נושא הכמויות, איכות הדף, החומר עליו תתבצע ההדפסה ואיכותו הם פרמטרים אשר ישפיעו גם הם על המחיר.

שירותינו כוללים :

 • הדפסת מדבקות בחיתוך צורני מיוחד
 • הדפסת פוטרים על מגוון חומרים כולל מתיחה
 • הדפסת כריכות
 • הדפסה על בדים ושמשוניות
 • הכנת רולאפים לדוכנים ותערוכות
 • הדפסת ספרים וחוברות
 • ועוד

 

שירות הדפסה במהירות הבזק

מבזק – שירותי דפוס וגרפיקה שמחים להזמין אתכם לבקר אצלנו בבית הדפוס וליהנות משירות הדפסה מוביל. אנו תמיד מקפידים על כל הפרטים הקטנים אשר מבטיחים כי תקבלו תוצר איכותי ומרשים אשר ישרת אתכם לשנים ארוכות. בעזרת שימוש במכשור מתקדם וטכנולוגיות חדשות אנו מספקים הדפסה ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. אנו מתמחים בהתאמת סוג ההדפסה לצרכי הלקוח ולתקציב הנתון ונשמח לייעץ לכם כיצד לבחור בחלופה הטובה ביותר בשבילכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

כל מה שחלמתם על דפוס
ולא העזתם לשאול
צרו איתנו קשר

  חייג עכשיו:050-3703707/3
  היי, איך אפשר לעזור?